به گزارش گیل اورنگ: آیین بزگداشت استاد نادر گلچین به همت شهرداری منطقه۲ رشت و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری رشت برگزار شد.

درحالی که قریب به ۵ماه از برکناری سید محمد علی ثابت قدم از سمت شهرداری رشت می گذرد، و هنوز اتهامات مالی وی را تعقیب می کند؛ گویا پیاده ماندن از اسب قدرت چندان برایش آسان نیست.

در انتخاب شهردار رشت، وقتی که فقط ۳ماه از عزل شدنش میگذشت؛ وی باز هم میدان را به دست گرفت و حرف ها و رفتار های پوپولیستی اش را مدام در صفحات مجازی به خورد جامعه داد؛ اما شورای منتخب رشت اینبار فریب پروپاگاندای رسانه ای ثابت قدم را نخورد و با هوشمندی او را از صحنه خارج نمود.

چندی پیش، در گیر و دار انتخاب شهردار گرگان خیل زیادی، از اتهاماتی که به وی وارد بود؛ در رسانه ها منتشر گردید؛ اما اعضای شورای شهر گرگان علی رغم تمام اتهاماتی که به ثابت قدم نسبت داده می شد باز هم به او برای شهرداری گرگان رای اعتماد دادند.

اما برخی شنیده ها حاکی از این است که: محمدعلی ثابت قدم شهردار برکنار شده رشت که چندی پیش به عنوان شهردار گرگان انتخاب شده بود توسط وزارت کشور تایید نخواهد شد.

حال باز هم شاهد حضور این بازیگردان جوان مدیریت شهری در برخی از مجامع فرهنگی و هنری و سیاسی رشت هستیم؛ گویا پیاده ماندن از اسب قدرت چندان کار ساده ای نیست. خصوصا وقتی در جوانی و جاهلیت مدرن تجربه شود.

کسی نمیداند، شاید حضور معنادار ثابت قدم بوی ظاهر سازی بدهد یا شایدهم طعم تلخ سیاسی بازی، البته او که روزی معتقد بود به جز رشت به هیچ جا تعلق ندارد حالا احتمالا یکباره به گرگان تعلق خاطر پیدا کرده است. (گزارش تصویری کل مراسم)

محمدرضا کشازرع/

  1. شهروند س

    نمیدونم مال کدوم شهر و یا روستا هستید
    فقط اینو میدونم که رفتارهایی اینچنین موجب خالی ماندن این شهر و استان از مدیران بزرگ شده
    و البته با اذعان به ایرادات بسیار فراوان به ثابت قدم
    ولیکن دلیل نمیشه که اینچنین غرض ورزانه و از بغض ازش نوشت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری و تحلیلی گیل اورنگ