سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: این احکامی که در فضای مجازی در خصوص شهردار منتخب در فضای مجازی منتشر شده برای ما قابل قبول نیست و ما تابع قانونیم و هرچه وزارت کشور در خصوص ایشان تعیین کند ما اجرا می‌کنیم.

حسین ربیعی در خصوص انتشار تصویر رای دادگاه مبنی بر محکومت شهردار منتخب گرگان و صدور نیابت قضایی به منظور توقیف اموال و یا جلب وی توسط مسوولان قضایی در شهرستان گرگان اظهار کرد: این احکام برای ما قابل قبول نیست و بدهی مالی یک فرد دلیلی بر عدم صلاحیت وی برای تصدی جایگاه شهردار یک شهر محسوب نمی‌شود.

وی ادامه داد: ما تابع قانون هستیم و هرچه قانون حکم کند ما نیز اجرا می‌کنیم و منتظر هستیم که وزارت کشور پاسخ وضعیت مسوولیت وی را برای ما ارسال کند و اگر وزارت کشور تائید کرد ایشان شهردار گرگان خواهد شد و اگر تائید نکرد دوباره شورا در یک حرکت جمعی گزینه دیگری را انتخاب و معرفی خواهد کرد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد: ما در خصوص مسئولیت آقای ثابت قدم از وزارت کشور پیگیر موضوع هستیم و خوشبختانه روند رو به جلو است و امیدواریم تائید مسئولیت وی هرچه سریعتر به شورا ابلاغ شود.

ربیعی بیان کرد: از همان ابتدا که آقای ثابت قدم برای قبول این مسئولیت به شورا اعلام آمادگی کرد به وی گفته شد که ممکن است این صحبت‌ها و حرف‌ها زده شود اما ایشان اعلام کردند من اگر از خودم مطمئن نبودم و مشکلی داشتم خودم را سیبل توجه رسانه‌ها و نگاه مردم نمی‌کردم.

وی تاکید کرد: آقای ثابت‌قدم از همان ابتدا گفت که من هیچ مشکل خاصی ندارم و پرونده‌های من بر روال قانونی در حال پیگیری است و هیچ خللی در کار من ایجاد نخواهد کرد.

ربیعی در پایان گفت: در هر صورت ما تابع قانون هستیم و هرچه قانون تعیین کند ما اجرایی خواهیم کرد.

منبع : فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری و تحلیلی گیل اورنگ